KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13546443
nr 1354 6443
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 20 ex, daterad 1986. Motivet: 9x6,5 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:48:52
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Gunnar Norrman
nr 1354 6443
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 19 oktober 2020 |